Kompas_papier_firmowy_logo


KOMPAS EDUKACYJNY w Gdyni to przyjazne, stymulujące miejsce tworzone z pasją. Właścicielkami są mama i córka. Z połączenia dwóch różnych temperamentów i osobowości, powstało coś inspirującego i kreatywnego - Miejsce, gdzie rozwój osobisty, dążenie do poszerzania swojej wiedzy przez dzieci, młodzież i dorosłych byłyby na pierwszym planie. Miejsce, gdzie uczestnicy mogą odkryć swoje mocne strony, pozbywać się słabości i trenować umysł.
Jednocześnie, z połączenia dwóch pokoleń powstały dwa sposoby pracy SLOW i FAST, które komplementarnie uzupełniają się w ofercie.

baner_facebook

FAST to szkoła pamięci i warsztaty dla rodziców, które pozwalają w sposób szybki i skuteczny poradzić sobie z bieżącymi problemami szkolnymi i wychowawczymi. Poznanie metod na skuteczną naukę, dobrą komunikację, trening koncentracji pozwala na łatwe poradzenie sobie z procesem edukacji i dojrzewania młodego człowieka. Idąc z duchem czasu i wychodząc naprzeciw potrzebom i możliwościom młodzieży ofertę uzupełniliśmy o kurs przygotowujący do matury z języka polskiego online, prowadzonego za pośrednictwem webinarów.


baner_plan_zajec_1220px
SLOW to pracownia kaligrafii, gdzie organizujemy cykliczne spotkania z tą zapomnianą niegdyś, a przeżywającą obecnie renesans sztuką liternictwa i rękodzieła. Spokojna praca nad literami pozwala na magiczne wprost wyciszenie i koncentrację, ale także na ćwiczenie charakteru i rozwój osobisty. Jest to forma zajęć plastycznych, które pozwalają na rozwinięcie swojego potencjału.
Bogatą i ciekawą ofertę warsztatów stałych oraz zajęć odbywających się cyklicznie tworzyliśmy z myślą o osobach, które chcą ćwiczyć koncentrację sterowaną, rozwijać się i uczyć.
Zajęcia prowadzą doświadczeni pedagodzy i psychologowie, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach, uwielbiają swoją pracę i uczynili ją swoją pasją.