Warsztaty kaligraficzne z Agnieszką Węgrowską

Jeden z najpiękniejszych. Dla wielu synonim słowa kaligrafia. COPPERPLATE. A poprawnie – angielskie pismo okrągłe. Siądziemy do wielkich liter, floratur, ale niech się nie zniechęcają początkujący – małe litery też będziemy ćwiczyć. Popracujemy nad techniką pisania, która wyda Wam się niezwykła, a potem ją pokochacie. I zobaczycie, że ostra stalówka nie musi drapać 😉

SPENCERIAN Subtelne pismo XIX-wiecznych dam i – chyba nawet bardziej niż dam – dżentelmenów. Tak tak – opracowane przez mężczyznę – Platta Rogera Spencera, popularyzowane przez jego synów, a także kolegów po fachu i uczniów. My będziemy bliżej zaprzyjaźniać się z wersją spenceriana w wykonaniu Luisa Madarasza. Zrobimy mnóstwo ćwiczeń na poprawę lekkości i dynamiki, będziemy próbować osiągnąć idealne cieniowanie liter. Będzie zabawa!
Osoby zaawansowane będę zachęcać do wyjścia poza strefę komfortu i skorzystania z trudniejszych, niż ćwiczeniowe, stalówek.

Zgłoszenia prosimy wysyłać mailowo na adres: kompasedukacyjny@gmail.com , tel 510-27-22-37 lub przez formularz kontaktowy na stronie

Czas trwania warsztatu 4godziny
Koszt warsztatu 120zł
Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.

Zapraszamy dorosłych oraz młodzież., osoby początkujące i zaawansowane.
Do zobaczenia.

Kaligrafia to przede wszystkim relaks i odprężenie. Chwila na oderwanie się od codzienności. Przyjdźcie i spróbujcie. Czekamy na WAS!

data

nazwa kursu

miejsce

cena

zapisz się

09.03.19
12:00 – 16:00

COPPERPLATE
& SPENCERIAN

KOMPAS

120 ZŁ

data : 

09.03.19
12:00 – 16:00

nazwa kursu : 

COPPERPLATE
& SPENCERIAN

miejsce : 

KOMPAS

cena : 

 

120 ZŁ

zapisz się : 

 

TEL: 510-272-237 / 720-884-420

EMAIL: kompasedukacyjny@gmail.com

ADRES: ul.Wielkopolska 42, Gdynia

WSPÓŁPRACA

INSTAGRAM

© kompas edukacynjy

projekt: Agnieszka Jewasinska